Çalışmalarımız

Çalışmalarımız

by doruks
platformlar-imaj

Gelecek nesilleri düşünen bir iş dünyasının temelini oluşturmak amacı ile ekonomik, sosyal ve çevresel etkilerini yöneten iş modellerine geçişi hızlandıran ve bu yönde paydaşlara ilham veren platformlarımız.

Detaylı Bilgi

konferanslar-foto1

Sürdürülebilir büyüme ve daha iyi bir gelecek için marka dönüşümüyle birlikte yeni iş modelleri geliştirmeyi hedefleyen ulusal/uluslararası kurumlar ve sivil toplum kuruluşları için düzenlediğimiz konferanslar.

Detaylı Bilgi

Sürdürülebilir İş Ödülleri

Sürdürülebilir iş modellerine geçişi hızlandırmak ve önemli etkiler yaratmış kurumların sosyal, ekonomik ve çevresel konulardaki projelerini öne çıkararak, başarılı projeleri geniş kitleler ile paylaşmak ve bu projelerin rol model olmasını sağlayarak değişimi teşvik etmek amacıyla verilen Sürdürülebilir İş Ödülleri.

Detaylı Bilgi

sertifikalar-foto

Lider belgelendirme kuruluşları iş birliğiyle sürdürülebilir iş modellerini ve marka dönüşümünü gerçekleştirmek, çevresel ve sosyal etkiyi artırmak üzere sertifikalar veriyoruz.

Detaylı Bilgi

egitim-foto

Sürdürülebilir iş ve marka dönüşümünü hızlandırmak için kurum ve markaların sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda kurum çalışanları ve üst düzey yöneticiler için düzenlediğimiz sertifika programları.

Detaylı Bilgi

paydas-bulusma-foto

Tüm paydaşların görüşlerinin alındığı, beklentilerinin karşılandığı, işbirliği ve şeffaf iletişim ile kalıcı ortak değer yaratılan sürdürülebilir iş modelleri için çoklu-paydaş buluşmalarımız.

Detaylı Bilgi

sürdürülebilirik akademisi

Kurumların finansal performans ile birlikte karbon salımını azaltmalarına, iklim değişikliği risklerini yönetmelerine ve ekosisteme karşı sorumluluklarını yerine getirmelerine katkıda bulunan önemli bir merkezimiz.

Detaylı Bilgi

ektorel-rapor

Farklı sektör ve konularda ulusal/uluslararası kurumların iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz araştırmalar, sektörel analizler ve çıktılarını şeffaf olarak kamuoyu ile paylaştığımız rapor ve yayınlarımız.

Detaylı Bilgi